Hakkımızda

Hakkımızda

Venividiwon 2017 yılında kurulmuş bir yazılım şirketidir. Kolay reklam verme ve en doğru hedef kitle ile buluşturma, anında geri bildirim alma ve daha verimli reklam yönetimi hedefleri ile geliştirilen Venividiwon uygulaması markaları ve bireyleri mobil üzerinde buluşturan yeni nesil bir reklam mecrası ve yönetimi platformudur.

Günümüzde markalar için rekabetin arttığı dünyada, doğru kitleye ulaşmak ve hedeflenen mesajı vermek, geri bildirim alabilmek çok daha kritik hale gelmiştir. Bu amaçla markalar bireylere çok farklı kanallardan ulaşmaya çalışmaktadır ancak bu kanalların etkinliği ve ölçümlemesi tartışmalıdır.

İşte tam bu noktada Venividiwon geliştirdiği ve geliştirmekte olduğu yazılım ve yazılıma entegre çalışan platformlar ile marka ve bireyleri kazan/kazan felsefesinde bir araya getiren çözümleri kullanıma sunmaktadır.

Markalar doğru hedef kitlelerine eşsiz hedefleme yöntemleri ile ulaşırken, hedeflenen üyeler de markaların mesajlarını memnuniyetle almakta ve etkileşime geçmektedir.

Venividiwon platform, üyeleri markalar ile bir araya getirerek markaların gönüllü elçileri ile buluşmasını sağlarken, üyelerin de ilgilendikleri, takip ettikleri marka faydalarından yararlanmalarını sağlar.

Venividiwon tüm bu ticari faaliyetlerinin yanında platformun yetenekleri ile STK (Sivil Toplum Kuruluşları) ve Spor Kulüpleri’ne destek olmaktadır.

Ürün ve hizmetlerimizi deneyin, keyifli deneyim fırsatını yakalayın...

VENIVIDIWON

HIZLI, VERİMLİ, ETKİN, KULLANIMI KOLAY, YENİLİKÇİ

SOSYAL MEDYA PLATFORMU
Top